Můj příběh

|

Úder bleskem

|

Smrt partnera

|

Znovu nalezení radosti

Můj příběh

|

Úder bleskem

|

Smrt partnera

|

Znovu nalezení radosti

V krátkosti o mně​

„Potom, co se mi život otočil vzhůru nohama a já přežila úder bleskem, už nečekám, co mi život přichystá. Jdu mu naproti. Tak tvořím, žiji, miluji! Inspiruji skrze svou autentičností a životní energií, která mi umožňuje tančit na vlnách života, přitahovat si zázraky a žít naplno! Kdy jindy, než tady a teď.“
Rituální šaty - dopis

O mně

Jsem ta dívka, která měla čest se líbat s blesky o život.

Od té doby ještě mnohem více miluji svůj života prozařuji tuto esenci vděku za život kolem sebe. Ráda inspiruji k životu ve větší autenticitě a napojení na sebe. Pouštím nefunkční přesvědčení a tančím životem v lehkosti a radosti.

Ne vždy jsem to tak měla. V roce 2019 jsem dostudovala inženýrský titul v IT. IT byl můj život, který mě přivedl ke studiu Android programování v Hong Kongu, ke stáži v robot labu na Floridě a mimo jiné i k postu projektové manažerky v Automotive.

Avšak dva měsíce po dostudování školy se mi zcela změnil život.

Na jednom dobrodružném výletě s tehdejším partnerem jsme se dostali do silné bouře v horách. Na ten den již nikdy nezapomenu. Já se ten den znovu narodila, zatímco od navždy odešel.

Jedním z mých motto je: Žiju, díky za to!

Tato nehoda odstartovala mou nejhlubší temnotu. Byla tak dlouhá a strašidelná, že nedala jinak, než jsem se jí postupem času otevřela a přijala ji. Díky tomu jsem v temnotě našla sílu, své dary a pak i světlo. To mi posvítilo na šamanskou cestu, díky níž jsem více pochopila své dary léčitelství obohacené silou samotných blesků.

I pradávná šamanská tradice praví: Ten, kdo přežije úder blesku, je vyvolený léčit a pomáhat druhým.

Dny, kdy jsem byla připoutaná na lůžku jsem zkoumala kdo jsem a proč tu na světě jsem. Cítila jsem obří vděčnost za život. A obří smutek za ztrátu. Moje duše dlouho plakala.

Nyní své dary předávám skrze hluboké přechodové rituály. Pomocí něj Ti pomohu vytvořit přelomovou čáru za tím, co již skončilo nebo chceš nechat vědomě skončit.

Pokud chceš vstoupit do nového, je třeba řádně uzavřít to staré.

Skrze rituál Ti vytvořím posvátný prostor, který Ti skrze pomocné nástroje pomůže proléčit podvědomé vzorce, uzavřít energetické vazby, pročistit nepřehlednout situaci, zorientovat se v nové roli a životní etapě. Rituály velmi často vytváří vědomý prostor na zázraky. Jejich dopady se často zázračně vyskytují nedlouhý čas po ukončení rituálu.

Mou další velkou vášní jsou Rituální šaty. Miluji nosit šaty, jež podtrhují mou ženskost. Miluji zářit. Přeji si, ať všechny ženy, co si to přejí, září a cítí se naprosto samy sebou a to nejen v dokonale padnoucích Rituálních šatech.

Rituální šaty – splynou s duší a všem nám sluší.

Rituální šaty mají svou duši. Jedná se o bytost, průvodce, pomocníka na cestě ženstvím. Ženy v nich září a velmi často se jim dějí i zázračné momenty. Samy si do šatů vloží záměr a šaty ví kudy je vést. Vyzkoušej jejich kouzlo i Ty.

Najít své poslání a to, že tu jsem na světě správně, mi dalo obří sílu a klid. Nech se i Ty provést změnou. Přes léto se můžeme potkat na letních spirituálních festivalech, kde s blízkou přítelkyní Lucií vedeme program a na podzim Tě zvu na jeden ze tří hlubokých přechodových pobytů nebo skupinové rituály, jež tvořím v Praze.

Propojme se přes instagram a facebook, nebo se mnou domluv na 15i minutových zvědvasotní telefonát k Individuálnímu přechodovému rituálu se mnou zDARma.

Těším se z našeho propojení.

S láskou,
Gia Teresa