cestuji

 plním si své sny

   píšu o smrti

 

 

O tom všem a mnohem více,

              píšu otevřeně a srdcem.

 

Cestování a život v cizině 

Jsem holka, která se nebojí dobrodružství a ráda se toulá světem. Je mi 25 let a už během vysoké školy jsem si stihla vyzkoušet, jaké to je žít na 3 kontinentech světa. V rámci studia jsem studovala na 5 odlišných univerzitách a poznala nejrůznější způsoby výuky napříč světem. Vyzkoušela jsem si 6 různých prací v zahraničí, které mi úspěšně sloužily jako zdroj příjmu k mému cestování.  

Nebojím se sbalit krosnu a vydat se do světa. Ať už sama nebo s přáteli, s cílem nebo jen tak bloudit a poznávat. Díky mému toulání jsem zažila nespočet zážitků - někdy krásných, jindy děsivých. 

Žiju život naplněný svobodou, dobrodružstvím a splněnými sny.

cestovat a plnit si své sny může každý

Prostřednictvím mého blogu předávám inspiraci a odvahu žít život takový, který dává smysl. Poslední 4 roky jsem byla více v cizině, než doma a sbírala zkušenosti, příběhy, poznatky.

Ukazuji, že jít si za svými sny může být jednodušší, než se zdá. Nejsou k tomu potřeba stovky tisíc na účtě, přátelé v cizině nebo ukončená škola. Stačí mít odhodnolání vystoupit z komfortní zóny

Ne vždy mi bylo veselo

Sama jsem si vyzkoušela, že život není pokaždé jednoduchý a přívětivý. Dostala jsem od života pořádnou facku, jejíž následky cítím ještě teď. A přesto ze srdce věřím, že stojí za to žít.

Před půl rokem jsem během bouřky při výšlapu v Tatrách přišla o přítele a málem i o svůj život… Nějakým obřím zázrakem, za který jsem nepopsatelně vděčná, jsem dostala druhu šanci a ŽIJU.

Po tom, co se loni stalo, jsem byla nešťastná, ztracená a úplně mimo... Měla jsem pocit, že nerozumím vůbec ničemu a hledala smysl snad úplně všeho. Proč tu jsem a on tu šanci nedostal?

Čím dál více jsem viděla kolem sebe spoustu lidí jen přežívat a honit se za něčím, co pro ně nemá hodnotu.

Přitom my všichni máme úžasnou šanci - opravdu žít!

Sdílím svůj příběh a inspiraci

I přes velkou bolest v sobě od začátku cítím spoustu energie. Jako kdyby mě tam v Tatrách zachránili a z nebes snesli samotní andělé a prozářili mě jejich světlem. Energií, která má sílu léčit a pomáhat.

Pochopila jsem, že mým posláním je sdílet můj příběh a šířit mé poznání. Všechna naše moudrost, veškeré odpovědi na naše otázky a klíč k pochopení nás samotných je v nás.

Nechci vyvolávat lítost, ani smutek. Chci naopak předat sílu a energii, kterou cítím, kdykoliv si na něj vzpomenu.

ŽIJ TADY A TEĎ!

Věřím tomu, že můžeme být šťastní.

Stačí hledat momenty, za které být vděční - i když není zrovna víkend, nejsme na krásné pláži nebo v horách, musíme do práce nebo máme den blbec. 

Každý den lze najít pár věcí, které nám dají smysl našeho bytí tady.

Žijme naplno a plňme si své sny!